Fotogalerie

Klubová výstava Exotic Klubu Červený Újezd 24.11.2019

Shar-pei 

C.I.B., MultiCh. Rimplas Red Best Pei - V1, CAC, ČKCh, Klubový vítěz, BOB, BIS Exotic klubu   maj:Bc. Renata Bačkovská

C.I.B.,MultiCh. Forsazh Gold King Fire - V1, CAC  maj: Lada Vavříčková

Yanette Gold Best Pei - výborná 1, CAC, ČKCh  maj: Lada Vavříčková

Ammie Z Košáku - VD 1,   maj: Marcela Jiříčková

Rebecca Shira Victory - V1, CAC  maj: Ing. Václav Řídel

Agnes E-Naj Puzzle - V1, CAC   maj: Ladislava Fišerová

Alfredo Blue of Wrinkle Residence - V1, CAC, ČKCh  maj: Viktoria Potapkina

Annie Black Pearl Best Pei - V1, CAJC, ČKCh ml., BOJ, BIS Junior Exotic klubu   maj: Bc. Renata Bačkovská

Xi-Wang Choco Best Pei - V1, CAC, ČKCh, Klubový vítěz, BOS  maj: Lada Vavříčková

Suen-Li Dan-Scala - V1, CAC   maj: Eva Sosnová


Chow-Chow

Alfons z Dobřeně - V1, CAC  maj: Alena a Jaromír Veverkovi

Aladin z Dobřeně - V1, CAC, ČKCh, Klubový vítěz, BOB  maj: Alena a Jaromír Veverkovi

Santiago Mei - Lan -V1, CAC   maj: Alena a Jaromír Veverkovi

Bastien Plamínek z Posázaví - VN1 , BIS Puppy Exotic klubu  maj: Zdeněk Šporek

Alcapone z Dobřeně  - V2, Res. CAC   ma: Soňa Trnková

Atos Plamínek z Posázaví - V1, CAC  maj: Petr Vocel

Albert z Dobřeně - V1  maj: Alena a Jaromír Veverkovi

Talk To Me dei Leoni Imperiali - V1, CAC, ČKCh  maj: Jaroslav Kodým

Larry z Údolí sněženek - V1, ČKCh  maj: Anna Mašková


Papillon do 2,5 kg

Lovely Leroy z Krve Orthosovy - V1, CAC, ČKCh   maj: Pavla Peroutková Holejšovská

Mr.Little Boy - Hagrid Porubský Květ - V1, ČKCh, BOV  maj: Dagmar Poláčková

Andy Brilliant Bohemia - V1, ČKCh  maj: Jitka Nová

Black Pearl My Sweet Hero - V1, CAJC, ČKCh ml  maj: Luboš Vinikar 

Electra I Love You Ancyda - D  maj: Jitka Nová

Hélé Blanc Ali Rainbow Beam - VD 3  maj: Pavla Holejšovská Peroutková

Nymeria Filo Castelo - V2  maj: Marta Boudná

Agnes Buddleia Davidii - V1, CAC  maj: Monika Žůrková

Cyntie Alsior - V1, CAC, ČKCh, Klubový vítěz, BOS  maj: Jitka Nová

Denerys Cler - De- Lyss - V2, Res. CAC  maj: Alena Hippmannová


Papillon nad 2,5 kg

Fabian De Pompadour - V1, CAJC, ČKCh ml,Klubový vítěz mladých, BOJ, BOB  maj: Lenka Pivodová

Quirinus Nový Krystal - VD 2  maj: Dana Bzonková

Rebel Brilliant Bohemia - D  maj: Hedvika Dvořáková

Botticelli Buddleia Davidii - VD 1  maj: Monika Žůrková

Spinillons Guns'N'Roses - V2, Res. CAC  maj: Dagmar Poláčková

Pegas Nový Krystal - V1, CAC, ČKCh, Klubový vítěz  maj: Dana Pešková

Arnold Červenohrádecká Perla - V2, Res. CAC  maj: Hana Drahuská

Cheaty Filo Castelo - VD 3  maj: Monika Žůrková

Lucius Verus Nový Krystal - V1, CAC  maj: Jitka Zachová

Leila Motýlek z Nevady - VN1  maj: Alena Hippmannová

Wonderland's Butterfly Ocean - V1, CAC, ČKCH, Klubový vítěz  maj:Klára Honomichlová

Querencia Nový Krystal - VD 2  maj: Radka Fajdeková

Bailey Pap Novterpod - VD 1  maj: Jana Fučíková

Ambra Royal Ancyda - VD 1  maj: Jitka Nová

Kleopatra Grand Alliance - VD 1  maj: Jitka Nová

Dafnee Zlatý Krystal - VD 1  maj: Hana Drahuská

Spinillons The Rebel Yankee - V1, CAC, ČKCh, Klubový vítěz, BOB  maj: Dagmar Poláčková






Krajská výstava spojená s klubovými a speciální výstavou Kladno 3.8.2019

Shar-pei

rozhodčí: ing. Alena Košťálová
MultiCh. Rimplas Red Best Pei - výborný 1, CAC, čekatel klubového šampiona  maj: Bc.Renata Bačkovská
C.I.B., MultiCh. Forsazh Gold King Fire - výborný 1, CAC čekatel klubového šampiona, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS Exotic Klubu  maj: Lada Vavříčková
Rebecca Shira Victory - výborná 1, CAJC, BOJ, čekatel klubového šampiona mladých   maj: Václav Řídel
Agnes E-Naj Puzzle - výborná 1, CAC čekatel klubového šampiona   maj: Ladislava Fišerová
Alfrédo Blue of Wrinkle Residence - výborný 1, CAC, čekatel klubového šampiona  maj: Viktoria Potapkina
Anni Black Pearl Best Pei - velmi nadějná 1, čekatel klubového dorost šampiona, BIS dorost Exotic klubu  maj: Bc.Renata Bačkovská
JCh. Xi-Wang Choco Best Pei - výborná 1, CAC, čekatel klubového šampiona  maj: Lada Vavříčková
Suen-Li Dan-Scala - výborná 1, CAC, čekatel klubového šampiona, Vítěz speciální výstavy, BOS  maj: Eva Sosnová


Chow-chow

rozhodčí: Miroslav Václavík

Aladin z Dobřeně - výborný 1, CAC  maj: Alena a Jaromír Veverkovi
Santiago Mei - Lan - výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB  maj: Alena a Jaromír Veverkovi
Albert z Dobřeně - výborný 1, CAJC, BOJ maj: Alena a Jaromír Veverkovi
Aramis Plamínek z Posázaví - dobrý 1  maj: Josef Polák
Alkapone z Dobřeně - výborný 1, CAC  maj: Soňa Trnková
Talk To Me dei Leoni Imperiali - výborný 1, CAC  maj: Jaroslav Kodým
Odetta z Údolí sněženek - neposouzena pro agresivitu na rozhodčího  maj: Josef Polák


Papillon do 2,5 kg

rozhodčí: Otakar Vondrouš

Fénix z Pelinských luk - velmi dobrý 1  maj: Andrea Zichová
Andy Brilliant Bohemia - výborný 1  maj: Jitka Nová
Deli Sweet Secret - velmi nadějná 1  maj: Dominika Kůsová
Electra I Love You Ancyda - veil nadějná 2  maj: Jitka Nová
Nymeria Filo Castelo - výborná 1, CAJC, BOJ  maj: Marta Boudná
Denerys Cler - De- Lyss - výborný 2  maj: Alena Hippmannová

Papillon nad 2,5 kg

Arnold Červenohrádecká perla - výborný 1, CAC  maj: Hana Drahuská

Leila Motýlek z Nevady - velmi nadějná 1  maj: Alena Hippmannová
Chaos Dream of joy - velmi nadějná 1  maj: Jana Jirsová
Sara Tiny Zonte - výborná 1, CAC  maj: Jana Skálová
Rumba Margenis - výborná 1, CAC  maj: Jitka Nová
Lucius Verus Nový krystal - výborný 1, CAC, BOB  maj: Jitka Zachová
Dafnee Zlatý krystal - výborná 1, BOV  maj: Hana Drahuská
Gardenia z Pelinských luk - výborná 1, CAC, BOS  maj: Andrea Zichová
Querencia Nový krystal - výborný 1, CAJC  maj: Radka Fajdeková


Phaléne nad 2,5 kg

Karesindas Autumn Mist Carolina N - výborná 1, CAJC, BOJ , BOB  maj: Andrea Zichová

 

                       Klubová výstava Mladá Boleslav 2019

Shar-pei
Forsazh Gold King Fire - V1, CAC, BOB, BIS Exotic klubu  maj: Lada Vavříčková
Furor Koenic Barrymore - V1, BOV maj: Natalja Finkelstein
Ammie z Košáku - V3 maj: Marcela Jiříčková
Shira Victory Rebecca - V2 maj: Václav Řídel
Yanette Gold Best Pei - V1, CAJC maj: Lada Vavříčková
Agnes E-Naj Puzzle - V1, CAC maj: Ladislava Fišerová
Corina Růže Šumavy - VD 2 maj: Martin Valc
Xi-Wang Choco Best Pei - V1, CAJC, BOJ maj: Lada Vavříčková
Suen-Li Dan - Scala - V1, CAC, BOS maj: MUDr. Eva Maršálková

Chow - chow
Alfons Z Dobřeně - V1, CAJC maj: Jaromír a Alena Veverkovi
Gucci Blue Star Husarůvka  - V1, CAC maj: Miroslava Lupačová
Santiago Mei - Lan - V1, CAC, BOB maj: Jaromír a Alena Veverkovi
Alcapono Z Dobřeně - V1, CAJC. BOJ maj: Soňa Trnková
Amanda Z Dobřeně - V1, CAJC, BOS maj: Soňa Trnková
Anika Bella Aretta - V1, BOV maj: Jaromír a Alena Veverkovi

Papillon do 2,5 kg
Zaffir Tiny Zonte - VN 1 maj: Iva Hájková
Lovely Leroy Z Krve Orthosovy - V1, CAC maj: Jana Feranová
Fairly Nový Krystal - V1, BOV maj: Dana Pešková
Aisha Jablonecké Vrchy - VN 1 maj: Iva Hájková
Hébé Blanc Ali Rainbow Beam - VN 2 - maj: Pavla Holejšovská
Xara Tiny Zonte - V1, CAJC maj: Jana Skálová
Denerys Cler - De- Lyss - V1, CAC, BOS maj: Alena Hippmannová
Keissy Mária Sirrah - V1, CAC maj: Jiří Klír
Tamera Tiny Zonte - V1, CAC maj: Iva Hájková

Papillon nad 2,5 kg
Yannik Tiny Zonte - V1, CAJC, BOJ maj: Veronika Kulhánková
Pegas Nový Krystal - V1, CAC, BOB maj: Dana Pešková
Aris Corazón Grande - V2, Res. CAC maj: Veronika Kulhánková
Lucius Verus Nový Krystal - V1, CAC maj: Jitka Zachová
Phoebe Nový Krystal - V1 maj: Ivana Storchová
Beatrice Z Motýlího Domu - V1, CAC maj: Jiří Klír

Phaléne nad 2,5 kg
Claude Bijou De Peru - V1, CAJC, BOJ, BOB maj: Petra Urbancová
Coletta Bijou De Peru - V 1, CAJC, BOS maj: Petra Urbancová




                                         Kněževes 2018